הובלות קטנות

הובלות קטנותכאשר יש לכם מעט ציוד להעביר אין לכם צורך בחברת הובלות שיש להם רק משאיות גדולות. הובלות קטנות מצריכות משאית קטנה. יש גם אפשרות לשכור חברה שיש לה משאיות גדולות עם מצבר לרכב טוב שמעבירות בעת ובעונה אחת ציוד של מספר אנשים. כאשר מדובר על הובלות קטנות פינוי דירה קל מאוד ומהיר.

מתי כדאי להשתמש בחברת הובלות קטנות?

אם אתה סטודנט ואין לך ציוד רב אתה צריך הובלה קטנה. אם צריך להעביר ספה אחת או ארון או אפילו סט של סלון שלם, זה נקרא הובלה קטנה. גם העברת פסנתר ממקום למקום נקרא הובלה קטנה. אלא שבמקרה זה חשוב לקחת חברה שמתמחה בהעברת ציוד רגיש. חשוב ביותר לבדוק אם יש להם ביטוח והאם כבר העבירו פסנתר בעבר. כדאי לבקש מהם מספר טלפון של מי שכבר העבירו לו פסנתר בעבר ולברר אם הלקוח איך הגיע הפסנתר ליעדו.
לפעמים צריך להעביר מכונת אספרסו רגישה ממקום למקום, במקרה כזה כדאי לבדוק עם החברה איך לארוז את המכונה ולבדוק בשבע עיניים שהם מעגנים את המכונה במשאית כך שהיא לא תזוז. מכונה רגישה או כל ציוד רגיש זה לא עניין של בדיחות. חשוב להתייחס לכל הובלה של ציוד רגיש, גם עם הוא קטן, באופן רציני בדיוק כמו לכל הובלת דירה. כאשר שוכרים חברה להובלות קטנות כדאי לברר איזה סוג רכב יש להם. אתם לא רוצים לגלות ברגע האחרון שהמוביל הגיע עם טרנטה מתפרקת ומלוכלכת.