חברת הובלות

חברת הובלותבקשו המלצות מבני המשפחה על חברת הובלות טובה איתה הם עבדו בעבר – לאחר שסיננתם לרשימה של 3 חברות הובלות (על ידי קריטריונים כגון רישיונות, המלצות, אותיות קטנות), קבעו עם אותם 3 חברות ודאגו כי נציג של אותה חברת הובלות יגיע אליכם, יראה במו עיניו ויעריך את העבודה – העניין חשוב, מכיוון שלפעמים חברת הובלות לא מודעת לכמות העבודה וכך המחיר יעלה – לאחר מכן, דאגו לקבל הצעת מחיר מחייבת (חשוב שתהיה מחייבת) עם כל הפרטים. כדאי לבדוק עם יש גם שירותים נלווים כגון: סידור הבית, אריזת תכולה דירה, פירוק רהיטים וכדומה ואפילו אחסון תכולת דירה אם יש צורך.

הובלות – מה חשוב לבדוק?

אז מה באמת חשוב לבדוק כאשר בוחרים חברת הובלות? בראש ובראשונה, בדקו את העבר של אותה חברת הובלות – בדקו האם היו תלונות על החברה והאם מדובר בתלונות מבוססות או תלונות סרק. כמו כן, חשוב לבדוק רישיונות של אותה חברת הובלות על מנת לוודא כי אכן מדובר בחברה טובה ולגיטימית.
אם אתם צריכים גם אחסנה בדקו אם אותם חברות שהזמנתם לתת לכם הצעת מחיר אם יש להם מחסנים להשכרה מי שלהם או נעזרים בחברות אחסנה אחרות.
כמו כן, חשוב שאותה חברת הובלות תשלח אליכם איש מקצוע לבית על מנת לבצע הערכה של כמות העבודה הנדרשת, האם דרושים דברים נוספים וזאת על מנת למנוע הפתעות של הרגע האחרון והוצאות כספיות לא צפויות.
חשוב לבדוק שיש ביטוח עבור החפצים של מעבר דירה וגם ביטוח רכב בתוקף. לא פעם יכולים להיות מצביפ לא נעימים כאשר הסבלים גורמים לנזקים וגם תאונת דרכים תמיד יכולה להתרחש.

בחירת חברת הובלות הכי טובה

לא פחות חשוב לוודא כי מדובר בחברה ותיקה ומנוסה המשתמשת בעובדים מקצועיים ומנוסים אשר ידאגו כי ההעברה תתבצע בצורה חלקה ככל האפשר וימנעו אבידות והוצאות כספיות מיותרות – לאחר שקיבלתם את הצעת המחיר, ודאו כי אין דברים נסתרים בהצעת המחיר של חברת הובלות ושכל הדברים אשר סוכמו אכן נמצאים בהצעת המחיר המחייבת. זו בדיוק הסיבה שסקר שוק קצר (גם לשאול בני משפחה לגבי חברה טובה אשר עבדו איתה בעברה נחשב סקר שוק) אשר יבדוק את מה שצוין כאן יוכל לתת לכם שקט נפשי בעת המעבר.