טיפים למעבר דירות

טיפים למעבר דירות
יש שוני בין מעבר דירה באותו עיר או למקום מרוחק או אפילו אם מדובר על שילוח בינלאומי יש טיפים שונים. לכל הובלה חייב להשקיע מחשבה איך לארגן את העבודה כדי לא לגלות ברגע אחרון דברים שיכולים לגרום לנו או למובילים בעיות בזמן ההובלה.
להלן הדברים החשובים ביותר שצריכים לחשוב עליהם מראש:

ההכנות לקראת ההובלה

איסוף ארגזים, הכנת סלוטייפ, נייר אריזה, ניילון עם בועות אוויר, מספרים, לורדים בארבעה צבעים והמון אורך רוח. במסגרת ההכנות יש להכין את הילדים הצעירים במשפחה. לספר להם למה אורזים מדוע פתאום ארונות מתרוקנים, ארגזים הולכים ונערמים בכל מקום ברחבי הבית וגם ברבי נעלמה לה בתוך ארגז.

אריזת הבית

התחילו לארוז את הציוד והביגוד שיהיה פחות שימושי עד המעבר. חשוב! כל ארגז שהתמלא לרשום מה יש בתוכו, של מי מבני המשפחה הבגדים שבתוכו. כאן נכנסים לפעולה הטושים הצבעונים. החליטו למשל שכלי מטבח יכתבו באדום, בגדים בכחול, מגבות סדינים ומפות בשחור וצעצועים בירוק. כמו כן כדאי גם למספר את הארגזים. בקיצור אריזה זה ניהול פרויקטים

דברים חשובים ביום המעבר

כל מה שאתם רוצים שיהיה בהישג יד ברגע שתגיעו אל הבית החדש צריך להיכנס ראשון למשאית. כך הדברים שהיו בעת המעבר בסוף המשאית ירדו ממנה בסוף ותהיה לכם נגישות טובה אליהם. אם אתם מעבירים מראה חשוב שהוא יהיה עטוף בניילונים ורצוי שהוא יועבר בין שני מזרנים והכל מחוזק ומעוגן למקומו. על משקופי החדרים בבית החדש הדביקו פתק שעליו כתוב בצבע הארגזים שאתם רוצים שיכנסו לחדר זה. בקשו מהסבלים להכניס את הארגזים באותו צבע לחדר שמסומן באותו צבע.
אם אין לכם היכן להשאיר את הילדים ביום המעבר, דאגו לחבר את הטלוויזיה מיד עם ההגעה תפרשו שמיכה ועליה כמה כריות ותנו להם לראות סרטים לצפייה ישירה כך יהיה לכם שקט. אם הם בגיל שהם יכולים לעזור רצוי שתפעילו אותם במשימות המתאימות לגילם. למשל לסדר את הצעצועים שלהם במקום.
התחילו לסדר את הדברים השימושיים ביותר במקומם בהקדם האפשרי כך שהחיים יתחילו לזרום במסלולם מהר ככל האפשר.